Blog kategorie
PRZEJDŹ NA ZASILANIE BEZPRZEWODOWE KORZYSTAJĄĆ Z PRODUKTÓW AKUMULATOROWYCH
PRZEJDŹ NA ZASILANIE BEZPRZEWODOWE KORZYSTAJĄĆ Z PRODKTÓW AKUMULATOROWYCH
W branży sprzątania komercyjnego również obserwuje się coraz większą liczbę urządzeń zasilanych akumulatorami. W firmie Nilsfisk oferujemy szeroką gamę produktów zasilanych akumulatorami, które mogą pomóc Ci zoptymalizować produktywność i obniżyć koszty.
 
Sprzątaj szybciej z odkurzaczami akumulatorowymi Nilfisk
Zasilane akumulatorami odkurzacze mają szereg zalet, których brak wersjom zasilanym z sieci.Jedną z takich korzyści jest fakt, że operatorzy nie muszą szukać gniazd zasilania ani zwijać i rozwijać przewodów.Daje im to większą swobodę i zapewnia oszczędność czasu.
 
Inną taką korzyścią jest bezpieczeństwo w miejscu prac zarówno dla osób odwiedzających, jak i operatorów urządzeń.Brak przewodów i kabli eliminuje ryzyko potknięcia się i przewrócenia.Produkty zasilane akumulatorami zapewniają operatorom większą elastyczność, pozwalają im dostać się do trudno dostępnych miejsc oraz skuteczniej sprzątać.Tego rodzaju elastyczność poprawia produktywność.
 
Bezpieczeństwo, elastyczność i trwałość dzięki systemowi kontroli napędu Nilfisk
Wszystkie nasze akumulatorowe odkurzacze korzystają z litowo-jonowych akumulatorów, które zapewniają wysoką wydajność przez długi czas.Te akumulatory zapewniają:

  • nawet do 60 minut pracy
  • najlepszy w klasie czas ładowania o długości tylko 40 minut
  • ponad 1000 pełnych cykli ładowania
Tym, co wyróżnia nasze akumulatorowe odkurzacze jest inteligentny system kontroli napędu (BMS - Battery Management System) wbudowany w zestawie akumulatorowym.„Naszym głównym celem było zbudowanie elastycznego, oszczędnego i bezpiecznego układu”, mówi Jan Thorsoe, Główny Inżynier w firmie Nilfisk.
 
„W tradycyjnych systemach sterowania napędem, inteligentne są zarówno zestawy akumulatorowe, jak i ładowarki.My opracowaliśmy zestaw akumulatorów o parametrach technicznych zapewniających mu możliwość kontrolowania ładowarki.Dzięki temu, że system kontroli napędu steruje ładowarką, ta sama ładowarka może być używana do ładowania różnych zestawów akumulatorów.Zapewnia to nie tylko większą elastyczność w pracy, ale również ogranicza koszty”.
 
„Bezpieczeństwo i trwałość są dla nas również ważnymi obszarami.Nasz system BMS monitoruje ogniwa akumulatorów stale dokonując pomiarów napięcia, natężenia ładowania, rozładowania oraz temperatury.Zapobiega to wadliwemu funkcjonowaniu ogniw akumulatorów.Nasz system BMS zapewnia równowagę ogniwom, kompensując różnice pomiędzy poziomami starzenia się ogniw wraz z upływem czasu.Optymalizuje to zestaw akumulatorowy, dzięki czemu jego cykl użytkowy jest dłuższy a w ostatecznym rozrachunku żywotność akumulatora jest większa”, wyjaśnia Jan.
 
Kiedy wybrać akumulatorowy odkurzacz?
Wymienione niżej scenariusze sprzątania mogą pomóc w ustaleniu, kiedy wybrać zasilany akumulatorem odkurzacz?
  • odkurzanie w zatłoczonych miejscach
  • odkurzanie klatek schodowych
  • odkurzanie krótkotrwałe i/lub z dużą częstotliwością
  • odkurzanie w miejscach z brakiem dostępu do źródła zasilania lub z utrudnionym dostępem do takiego źródła
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl