Wysokiej jakości maszyny do czyszczenia podłóg

Przedstawiamy automaty szorująco-zamiatające, które idealnie nadadzą się do różnego rodzaju ciężkich prac związanych z czyszczeniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda maszyna do czyszczenia podłóg powinna być odpowiednio trwała. Dlatego właśnie oferujemy najlepsze maszyny czyszczące Nilfisk, które posiadają same pozytywne właściwości. Urządzenia nadadzą się również doskonale do czyszczenia jasnych wykładzin i dywanów. Usuwają nie tylko brud, ale także dbają o utrzymanie wysokiego poziomu czystości. Ponadto maszyny myjące do mycia podłóg są niesamowicie proste w obsłudze, więc po wstępnym zapoznaniu się z instrukcją, każdy swobodnie będzie mógł korzystać z takiego urządzenia.

Ekstraktor mobilny VIPER CAR 275 Ekstraktor mobilny VIPER CAR 275
Producent: Viper
2 975,00 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Ekstraktor mobilny VIPER CEX 410 Ekstraktor mobilny VIPER CEX 410
Producent: Viper
9 388,24 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Maszyna czyszcząca NILFISK CR 1500 Maszyna czyszcząca NILFISK CR 1500
Producent: Nilfisk
325 969,89 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej

Najlepsze maszyny do czyszczenia posadzek przemysłowych

Kompaktowe konstrukcje zapewniają odpowiednio wygodne przechowywanie oraz konserwację każdego z prezentowanych urządzeń. Szybkie przełączenia między trybami czyszczenia pozwalają na wykonywanie sprawnej pracy. Każda maszyna do mycia podłóg charakteryzuje się mocnym silnikiem ssącym, który przyczynia się do dokładnego czyszczenia. Z kolei, jeśli dane miejsce narażone jest na duże natężenie ruchu pieszego, doskonale nadadzą się maszyny czyszczące Viper, które sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom w zakresie czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów, tapicerki meblowej, itp. Dodatkowo, maszyny czyszczące do podłóg dzięki nowym technologiom zostały wyprodukowane tak, aby stały się jeszcze bardziej ekologiczne.

Maszyna czyszcząca Nilfisk - nowa jakość

W tej klasie produktów znaleźć można odpowiednie maszyny, które przyczynią się do zmniejszenia całkowitych kosztów utrzymania. Najbardziej oszczędne rozwiązania są w tym wypadku priorytetowe. Maszyna do szorowania podłóg powinna zapewniać również najnowocześniejsze technologicznie napędy elektryczne, dzięki czemu okaże się wydajniejsza. Z kolei, w wąskich i trudno dostępnych miejscach doskonale nada się niewielka maszyna myjąca do podłóg, która posiada właściwości szorująco-zbierające. Takie urządzenie sprawia, że sprzątanie jest znacznie szybsze oraz przede wszystkim dokładniejsze niż w przypadku użycia tradycyjnych metod, które przeszły już w niepamięć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda maszyna do czyszczenia posadzek przemysłowych powinna nie tylko posiadać wysoką skuteczność, ale co najważniejsze - powinna ułatwiać pracę związaną ze sprzątaniem. Dlatego proponujemy tak szeroki wybór, aby każdy mógł zakupić najbardziej odpowiedni produkt. Maszyna czyszcząca do podłóg o wysokiej jakości i trwałości jest niezwykle pożądana. Stąd zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i gwarantujemy wysokie zadowolenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl