Opcje płatności

Przedpłata

Przedpłata dla naszych klientów z Polska

Robisz przelew kwoty z zamówieniem na nasze konto. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy twoje zamówienie. Otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia potwierdzenie zamówienia na adres e-mail. W tym potwierdzeniu znajdziesz niezbędne dane bankowe. Pamiętaj, aby podać w tytule płatności numer zamówienia, ponieważ inaczej nie możemy przypisać płatności. Gdy tylko płatność pojawi się na naszym koncie, zamówienie zostanie zrealizowane. Z reguły przelew trwa od 2 maksymalnie 5 dni roboczych.

Do transferu proszę użyć poniższego rachunku bankowego:

Dane konta Polska:
Właściciel:

Hampol Paweł Kaszczyński Sebastian Hamkało S.C.

73-110 Stargard
Strachocin 45A

Numer konta: 40194010763150040100000000
Nazwa banku: CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA

W tytule płatności podaj twój numer zamówienia.

Przy zamówieniach z kraju, który nie jest częścią Unii Europejskiej, prawdopodobnie poniesiesz dodatkowe koszty związane z przelewem.

 

Karta kredytowa

U nas możesz wygodnie zapłacić za pomocą karty kredytowej. Akceptujemy VISA, Mastercard. Płacąc kartą kredytową, kwota rachunku jest natychmiast pobierana po złożeniu zamówienia. Następuje to również wtedy, gdy produkt jest tymczasowo niedostępny i może być wysłany dopiero w ciągu następnych kilku dni.

Informacje o karcie kredytowej nie są przez nas przechowywane. Przekazywane są tylko w formie zaszyfrowanej. Nasze połączenie jest szyfrowane za pomocą protokołu SSL. Poprzez ten wysoki poziom bezpieczeństwa, kupujesz u nas bezpiecznie. 

 

Co to jest 3D-Security Code?

3-D Secure to proces, który dodatkowo zabezpiecza podczas zakupów online i zapobiega nieautoryzowanemu użyciu karty kredytowej.

Nasz system działa z Visa i MasterCard SecureCode.

Gdy wprowadzisz twoje dane karty kredytowej, otworzy się okno, w którym pojawi się pytanie o kod zabezpieczający. Gdy go wprowadzisz, zostanie on zautoryzowany przez bank, w którym karta jest zarejestrowana. Pierwszy 3DS-Code znajdował się na piśmie, który otrzymała(a)ś razem z kartą z banku. Jeśli zgubiła(a)ś kod, skontaktuj się ze swoim bankiem. Możesz w każdej chwili zmienić twój pierwszy kod.

Jeśli się jeszcze nie zarejestrowała(e)ś, należy najpierw aktywować tą opcję. Można to zrobić w trakcie procesu zamawiania lub na stronach internetowych Visa i MasterCard.

Jeśli się zarejestrowała(e)ś, kod zabezpieczający jest używany dla wszystkich transakcji internetowych. Coraz więcej sklepów internetowych korzysta z tego procesu, w interesie bezpieczeństwa swoich klientów.

Więcej informacji można znaleźć na następujących stronach internetowych:

MasterCard: http://www.mastercard.com/at/privatkunden/innovationen_securecode.html

Czy dane karty kredytowej są przechowywane?

Możesz zapisać swoją kartę kredytową u nas w koncie klienta. UWAGA: To nie znaczy, że dane twojej karty kredytowej będą przez nas przechowywane. Są one przesyłane w zaszyfrowanej formie do dostawcy (provider) lub banku. Ten z kolei podaje nam numer weryfikacyjny, który jest powiązany z kontem. Tylko ten numer weryfikacyjny jest przez nas przechowywany. Oznacza to, że my nie posiadamy pełnych informacji o karcie kredytowej.

Karta kredytowa powiązana jest z podanym adresem. Oznacza to, że przy zamówiniach na ten sam adres, karta kredytowa nie musi być ponownie zweryfikowana, ponieważ numer weryfikacyjny jest już zarejestrowany.

Jeśli chcesz wysłać paczkę na inny adres, musisz ponownie zweryfikować kartę kredytową. W przeciwnym wypadku przesyłki na inny adres nie są możliwe.

 

Paypal

Jeśli chcesz zapłacić z PayPal, zostaniesz pod koniec składania zamówienia przekierowany na stronę PayPal. Na stronie PayPal możesz się zalogować za pomocą danych do twojego konta PayPal i potwierdzić płatność.

W ciągu kilku minut płatność zostanie zarejestrowana w naszym systemie, a zamówienie będzie mogło być dalej przetwarzane. Płacąc z PayPal kwota rachunku zostanie natychmiast pobrana po zrealizowaniu zamówienia.

Następuje to również wtedy, gdy produkt jest tymczasowo niedostępny i może być wysłany dopiero w ciągu następnych kilku dni.

Może okazać się, że przy płatności z Paypal mogą pojawić się dodatkowe koszty. Te ponosimy my. Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

 

Za pobraniem

 

Płatność za pobraniem

Przy płatności za pobraniem przekazujesz kwotę do zapłaty w gotówce dostawcy paczki po otrzymaniu zamówienia. Pamiętaj, aby mieć odpowiednią ilość pieniędzy w gotówce w dniu dostawy.

 

Opłaty przy płatności za pobraniem:

Pobrana kwota zostanie następnie przekazana na nasze konto.

 

CA Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

- wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat

- banku Credit Agricole,

- wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,

- przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,

- potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,

- umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail,

a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl