Wysyłka i dostawa

Jak długo trwa dostawa?

Czas dostawy dla poszczególnych produktów jest wyświetlany bezpośrednio przy produkcie. Przewidywany termin dostawy całego zamówienia będzie widoczny po wybraniu adresu dostawy oraz usługi transportowej.

Jeśli nie jesteśmy w stanie, nie z naszej winy, dostarczyć zamówionych towarów, ponieważ dostawca nie spełnił swoich zobowiązań umownych, możemy odstąpić od zamówienia. Poinformujemy cię wtedy o tym niezwłocznie.

Usługa wysyłkowa DPD

Wysyłka dla kraju: Polska za pośrednictwem DPD.

Jeśli złożysz zamówienie przed środa 12:30 godz., a zamówione produkty są dostępne w magazynie, Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia. Aby produkty mogły zostać wysłane, wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie. Przewidywana Dostawa za 2 - 5 dni roboczych.

Od razu po złożeniu zamówienia, otrzymasz potwierdzenie droga mailową. W dniu wysyłki wieczorem otrzymasz maila z potwierdzeniem wysyłki, gdzie znajduje się numer do śledzenia paczki. Za pomocą numeru śledzenia, możesz śledzić swoja paczkę na stronie firmy przewozowej.

Przewidywany termin wysyłki zostanie wyświetlony przy danym produkcie, a także w koszyku.

Prosimy o wyrozumiałość, jeśli dojdzie do opóźnień w dostawie, które są zazwyczaj spowodowane warunkami atmosferycznymi lub ruchem na drodze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl