Kompaktowa myjka ciśnieniowa Nilfisk - akcesoria

Myjka gorącowodna Nilfisk to niezwykle przydatne urządzenia, które nada się zarówno do gospodarstw domowych, jak i do profesjonalnego wykorzystania. Myjki wysokociśnieniowe sprawdzają się doskonale do mycia podłóg czy nawet piaskowania - w zależności od ciśnienia oraz konkretnej wydajności tłoczenia wody. Na przykład, małe myjki ciśnieniowe - przemysłowe - doskonale nadadzą się do czyszczenia powierzchni, jak sama nazwa wskazuje, przemysłowych. Przed zakupem odpowiedniego produktu, warto wiedzieć, że wszystkie myjki ciśnieniowe na gorącą wodę różnią się od siebie rodzajem wykorzystywanego napędu. Wśród nich znaleźć można myjki elektryczne, spalinowe oraz hybrydowe. Pierwszy rodzaj nadaje się przede wszystkim do użytku domowego i jest niezwykle lekki, drugi z kolei zasilany jest benzyną lub olejem spalinowym i służy głównie do wykorzystania w profesjonalnych firmach. Hybrydowe propozycje umożliwiają podłączenie do zasilania elektrycznego, ale również można z nich korzystać dzięki energii akumulatora, więc dostęp do gniazdka jest zupełnie niepotrzebny. To wszystko sprawia, że każdy bez większego problemu może wybrać takie przemysłowe myjki ciśnieniowe, które będą spełniać konkretne oczekiwania. Każda prezentowana przez firmę Nilfisk myjka ciśnieniowa posiada swoje pozytywne właściwości, więc wybór tej idealnej okaże się znacznie łatwiejszy!

Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 2C Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 2C
Producent: Nilfisk
2 499,00 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 3C Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 3C
Producent: Nilfisk
3 761,24 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 4M Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 4M
Producent: Nilfisk
4 386,00 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 8P Myjka ciśnieniowa NILFISK MC 8P
Producent: Nilfisk
15 967,24 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 3C Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 3C
Producent: Nilfisk
11 708,75 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 5M Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 5M
Producent: Nilfisk
17 280,50 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 6P Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 6P
Producent: Nilfisk
18 963,50 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 7P Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 7P
Producent: Nilfisk
20 493,50 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 8P Myjka ciśnieniowa NILFISK MH 8P
Producent: Nilfisk
23 549,24 zł (netto)
Sprawdź szczegóły
szt.
zobacz więcej

Najlepsze myjki ciśnieniowe - Nilfisk

Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Premium działa na zasadzie wytworzonego ciśnienia, od którego zależy konkretna efektywność mycia danej powierzchni. Warto pamiętać, że wysokie ciśnienie nie w każdym przypadku będzie konieczne, dlatego do mniej wymagającej powierzchni lepiej sprawdzają się myjki Nilfisk posiadające nieco niższe ciśnienie. Na wysoką efektywność wpływ ma nie tylko samo ciśnienie, ale również odpowiednia wydajność tłoczenia wody oraz rodzaj zastosowanej lancy. Co nie zmienia faktu, że myjki wysokociśnieniowe Nilfisk Premium, przy dobraniu odpowiedniego ciśnienia gwarantują najwyższą skuteczność. Dlatego prezentowana przez nas myjka wysokociśnieniowa, dzięki swoim pozytywnym właściwościom, jest przez cały czas pożądanym produktem na rynku. Kompaktowa konstrukcja jest jednym z wielu pozytywów, jakie posiada myjka ciśnieniowa. Ciepła woda lub gorąca - dostosuj odpowiednie funkcję do danej powierzchni, aby móc cieszyć się cudowną czystością. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdują się popularne myjki z podgrzewaniem wody, które służą między innymi do takich prac jak: mycie samochodów oraz rowerów, elewacji, ogrodzeń, urządzeń ogrodowych, czyszczenie kostki, ścieżek, tarasów, usuwanie ciężkich zabrudzeń, chociażby takich jak błoto.

Odpowiednie myjki Nilfisk - cena

Seria nowych oraz innowacyjnych urządzeń przeznaczona jest nie tylko do skutecznego czyszczenia, ale również do sporego zaoszczędzenia czasu. Jednak myjka z podgrzewaniem wody gwarantuje nieskazitelną czystość w niewiarygodnie szybkim czasie. Dzięki nim łatwo można uzyskać świetną efektywność pracy przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz jego poręczności. Myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody oferują również wysoki poziom ergonomii. Łatwe w obsłudze przyczynią się do tego, że bez większego problemu będzie można korzystać z nich systematycznie. Każda myjka Nilfisk została wyprodukowana tak, aby była odpowiednio ekologiczna, a ilość możliwych funkcji czyszczenia wpływa na jeszcze większy komfort użytkowania. Taka myjka ciśnieniowa z grzaniem wody posiada cenę odpowiadającą niezwykle wysokiej jakości oraz odpowiedniej trwałości, dzięki czemu będzie mogła posłużyć przez wiele długich lat. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a wybrana myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody okaże się idealnym trafem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl