ANTI STONE NILFISK 10 L

Producent: Nilfisk
Cena: 230,00 zł (netto) 230.00
Kod produktu: 105301632
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
ilość szt.
Dostępny

Opis

Środek zapobiegający powstawaniu kamienia.


Płynny, naturalny środek stworzony, by zapobiegać lub hamować tworzenie się kamienia pogarszającego działanie lub osadu z wapnia na spiralach grzejnych myjek wysokociśnieniowych. Tworzenie się kamienia wewnątrz spirali działa jak izolacja i utrudnia ciepłu drogę do wody oraz powoduje marnowanie paliwa. W ciężkich przypadkach, osad może blokować wodę wewnątrz spirali, redukując siłę czyszczenia myjki ciśnieniowej. Ciągłe stosowanie odpowiednio odmierzonej ilości Anti-Stone w myjkach ciśnieniowych może zupełnie zapobiec tworzeniu się szkodliwego osadu kamiennego. Wszystkie urządzenia gorącowodne Nilfisk są wyposażone w system dozowania, by  można je było ustawić na ekonomiczne zużycie preparatu w zależności od twardości wody.
Działa na: Osad wapienny  Może zapobiegać tworzeniu się osadu z detergentów nie przeznaczonych do stosowania w myjkach wysokociśnieniowych.

Zastosowanie:
• Myjki ciśnieniowe gorąco wodne

Zalety produktu:
•Zapobiega lub minimalizuje tworzenie się kamienia wewnątrz spirali grzejnych myjek wysokociśnieniowych, zmniejszając koszty paliwa związanego z utratą ciepła (co można zaobserwować w niechronionych urządzeniach).
•Można zredukować również koszty konserwacji, ponieważ zapobieganie tworzeniu się kamienia eliminuje nadmierne ciśnienie, spotykane w urządzeniach z osadem kamiennym.
•Wyższa skuteczność mycia, ponieważ w spirali, w której nie osadza się kamień, niewytwarzane jest ciśnienie wsteczne.
•Niechronione spirale mogą się zupełnie zatkać z nadmiaru kamienia (zwłaszcza, gdy woda jest "twarda"). Spiralę, która jest całkowicie zablokowana trzeba wymienić, co jest znacznym, niepotrzebnym wydatkiem, którego można było uniknąć.
•Preparat nadaje się do stosowania w maszynach używanych w zakładach spożywczych, ale uzdatniana nim woda nie nadaje się do picia.

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl