Blog kategorie
ZACZNIJ OD ODKURZANIA
Zacznij od odkurzania

 

Może się to wydawać oczywiste, ale ważne jest, aby przypominać klientom, że skuteczna rutyna sprzątania zaczyna się od odkurzania.

Oszczędzaj czas w dłuższej perspektywie

Podjęcie odpowiednich kroków w sprzątaniu sprawi, że cały proces będzie łatwiejszy, szybszy i pozostawi klientów bardziej zadowolonych z wykonanej pracy. Kiedy Twoi klienci potrzebują sprzętu do sprzątania, zawsze zasadne jest zapytanie: "Czy mają Państwo również skuteczny odkurzacz?". Jest to dobry sposób, aby pokazać swoją wiedzę na temat tego, co jest potrzebne i jednocześnie sprzedać więcej produktów.

Dowiedz się, jak możesz dostarczyć swoim klientom więcej fachowych informacji na temat tego, jak osiągnąć najlepsze rezultaty podczas odkurzania. Pod poniższym linkiem znajdziesz porady i wskazówki dotyczące odkurzania.

Porady i wskazówki dotyczące odkurzania

1. Oczyść filtry
Czyste filtry odkurzacza są niezbędne do maksymalizacji wydajności. Najlepszą metodą jest regularne oczyszczanie przy pomocy innego odkurzacza.
 
2. Wymień worek
Pamiętaj o wymianie worka, zanim się przepełni i ulegnie uszkodzeniu.
 
3. Wsłuchaj się w dźwięk silnika
Pierwszą oznaką problemu jest zmiana dźwięku jaki wydaje odkurzacz, dlatego należy uważnie słuchać odgłosu silnika i jak najszybciej rozwiązywać problemy.
 
4. Nie schylaj się
Nie nadwyrężaj pleców, niech odkurzacz wykona całą pracę.
 
5. Zwróć szczególną uwagę na odkurzanie przy krawędziach pomieszczenia
Najtrudniejsze miejsca dosięgniesz przy pomocy samej rury, zdejmując końcówkę podłogową - bez konieczności schylania się.
 
6. Zapobiegaj uszkodzeniom kabla
Po zakończonej pracy zawsze zwijaj przewód zasilający zaczynając od końca urządzenia. Dzięki temu przewód nie będzie się skręcać, a to może ochronić go przed uszkodzeniami przez dłuższy czas.
 
7. Niech Twój odkurzacz będzie czysty
Używaj wilgotnej szmatki, aby utrzymać odkurzacz w czystości - wewnątrz i na zewnątrz. Będzie nie tylko wyglądał lepiej, ale i posłuży dłużej.
 
8. Nie dźwigaj
Pociągnij za sobą odkurzacz, zamiast go nosić. Pamiętaj, aby używać kółek i nieść go tylko wtedy, gdy np. wchodzisz po schodach.
 
9. Odkurzaj w górę
Kiedy odkurzasz schody, odkurzacz umieść poniżej i czyść je z dołu do góry. 
 
10. Nie zapomnij o czyszczeniu szczotki
W usuwaniu włosów ze szczotki walcowej odkurzacza pionowego pomogą Ci nożyczki, miej je zawsze pod ręką.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl