Maszyny używane z gwarancją


  Oferowane przez naszą firmę używane maszyny czyszczące objęte są gwarancją oraz profesjonalnym wsparciem serwisowym. Kupując nasz używany sprzęt gwarantujemy, iż stan techniczny i wizualny jest zbliżony do fabrycznego. Zapewniamy szeroką gamę maszyn czyszczących w konkurencyjnych cenach.

 
Proces odnawiania Maszyn


  Wszystkie zużyte elementy wymieniamy na nowe, a estetykę i funkcjonalność maszyn doprowadzamy do stanu zbliżonego fabrycznej jakości. Posiadamy profesjonalny serwis działający na całą Polskę, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz odpowiednio wyposażonym warsztatem naprawczym z nowoczesnym narzędziami diagnostycznymi i naprawczymi.


Wybór i gwarancja


  Duży wybór maszyn czyszczących różnej marki, o różnym przebiegu oraz wieku - dostępnych od ręki z gwarancją (z możliwością jej przedłużenia).


  Używane maszyny czyszczące to doskonały pomysł na oszczędności i optymalizację kosztową wykonywanej usługi. Niezależnie od tego jakie to będzie zadanie chętnie pomożemy zarówno w dobraniu odpowiedniego urządzenia do zapotrzebowań klienta jak również służymy pomocą w doborze chemii i akcesoriów.


   Pewność jaką daje Ci gwarancja na używane maszyny czyszczące znajdziesz tylko w firmie Hampol.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl